پایانی برای زمان - مطالب فروردین 1390
پایانی برای زمان

آن گاه كه زمین از حركت باز می ایستد.

سفیانی

چهارشنبه 31 فروردین 1390

نوع مطلب :نشانه های ظهور، 

دیگر نشانه مهم آخر الزمان ظهور و قیام فردی است كه خود را از نژاد ابوسفیان میداند ولقب او سفیانی است.

روایاتی درباره سفیانی

1-اسمش عثمان بن عتبه است.(درحال حاضر نام یكی از ارتشبد های سوریه)

2-در ماه رجب قیام میكند.

3-محل خروج وی شام است.

4-مدت یكماه لشكر فراهم میكند و مدت شش ماه میجنگد.

5-بیش از صد ها هزار نفر در جنگ با وی كشته میشوند.

6-در خارج از كوفه مردی ضعیف بدست او كشته میشود.

7-لشكری از سفیانی در بیابان بیداء نزدیك مكه بزمین فرو میرود.

8-مدت 8 ماه سلطنت میكند.

9-پرچمش سرخ است.

10-مناطق :شام-حمص- فلسطین-اردن-قنسرین را متصرف میشود.

11-زن و بچه خود را زنده به گور میكند.

12-از شخص یمنی و سلطان مغرب غنائمی میگیرد.

13-از قیام تا مرگ سفیانی 15 ماه طول میكشد.

14-توسط حضرت قائم كشه میشود.


دانلود قسمت اول مستند arrival

سه شنبه 30 فروردین 1390

نوع مطلب :دانلودیجات، 

سلام

می توانید از اینجا قسمت اول سریال arrival رو دانلود كنید.

منتظر  قسمت های بعدی باشید


نظم نوین جهانی

سه شنبه 30 فروردین 1390

نوع مطلب :اهداف کابالیستی، 

با پایان جنگ سرد سخن از نظم نوین جهانی(new world order) به وجود آمد. در این مورد سخن های گوناگونی به وجود آمد .                                                                                                                            نخستین پیشنهاد در باره نظم نوین جهانی به وجد آمد را كمیسیون غیر دولتی جنوبی كه به رهبری ((جولیوس نیرزه)) و با شركت اقتصاد دانان و برنامه ریزان دولتی و رهبران مذهبی برجسته جهان سوم و دیگران تشكیل شده بود انتشار داد  اما به دلایلی سرنوشت نظم نوین جهانی به ست فراموشی سپرده شد تا ((وینسون چرچیل)) در زمان پایان جنگ جهانی دوباره این موضوع را زنده كرد و خیلی صریح در این رابطه گفت:
       حكومت جهان باید به ملتهای رازی،كه چیزی جز آن داشتند ،نمی خواستند،سپرده شود. اگر حكومت جهان در دست ملتهای گرسنه باشد .خطر همواره وجود دارد . هیچ یك از ما دلیلی برای زیاده خواهی نداریم صلح را مردمانی كه به راه خود می روند و زیاده خواه نیستند، حفظ خواهند كرد. قدرت ما ، مارا در راس سایرین جای می دهد ما به مردان ثروتمندی می مانیم كه در صلح و آرامش زندگی می كنیم

خب حال كمی درباره این جملات فكر كنیم :
1- خب طبیعتا ملت های قوی و ثروتمند نیازی به زیاده خواهی ندارند و اگر هم داشته باشند ازز راههای دیگری به دست می اورند
2- این نظم و اعتدال را چه كسانی در دست دارند؟
پاسخ : آمریكا ، اسرائیل ، انگلیس و كشور های های حامی اینان
خب به نظر شما این ها نظم نوین جانی را چگون اداره می كنند؟
پاسخ با جنگ هایی بر علیه ایران، عراق، فلسطین و لبنان (اورشلیم) ،افغانستان و... به نظر شما عجیب نیست كه اینان دارند چنین كار هایی می كنند و آن هم در این منطقه به نظر شما چرا ؟

پاسخ را در مطلب آینده بخوانید
  


فراماسونری؟؟؟

یکشنبه 28 فروردین 1390

نوع مطلب :اعتقاد، نماد، شعار، 

فراماسونری چیست؟


می توان گفت این سوالی است كه افراد بسیاری قادر به پاسخ گویی آن نیستند و یا اطلاعات كاملی ندارند . این در حالی است كه این تشكیلات و اعضای آن نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت این تشكیلات برای ما مسلمانان امری ضروری و لازم است .
كلمه ماسون(mason) یعنی بنا ، فراماسون(free mason) یعنی بنای آزاد. این به طوری است كه در بازی call of duty-black ops نام شخصیت اصلی داستانmason است كه این بسیار عجیب است!!!
ماسونری یك تشكیلات منظم جهانی است كه بر ارگان دولت های جهان واكثر وجوه زندگی -همان طور كه در مقاله های قبل خوانده اید- سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع دسترسی دارد و بسیار هم آزادانه عمل میكند كسی كه عضو فراماسونری است ماسون یا فراماسون نام دارد . ساختمانی كه مركز فعالیت ماسون هاست لژ نام دارد . یكی از بزرگ ترین اهداف گروه های ماسونی این است كه ضمینه را برای حضور فردی به نام ضد مسیح یا دجال یا به تعبیر بعضی گروه های ماسونی فرعون جدید  آماده كنند  فراماسونری جمعیتی سری است كه كسی به راحتی نمی تواند در آن نفوذ كند و اگر بتوان نفوظ كند موظف است اطلاعات را پیش خودشش نگه دارد كسانی كه توانسته اند به حریم آن نفوذ كنند و موفق به افشای بعضی از كار های آنان شوند همه یك نظر در این باره دارند:((مسئله یك توطئه است كه این توطئه اوخر قرن هجدهم آغار شده وتا به امروز هم ادامه دارد و هدف آنها یك حكومت جهانی(شیطانی) است و برای به دست آوردن این حكومت دست یه یك مبارزه وسیع و بی امان زده اند. این بدین معنا است كه كسی نمی داند كه هدف آنها یك 
حكومت جهانی(شیطانی) است بلكه آنان فقط حكومت جهانی را میدانند و نمی دانند پشت این دموكراسی چه نیت پلیدی خفته است

به زودی مطلبی در مورد نظم نوین جهانی در اختیار شما قرار خواهد گرفتشوالیه های معبد

یکشنبه 28 فروردین 1390

نوع مطلب :اعتقاد، نماد، شعار، 

در قرون وسطا در آن هنگام كه جنگ ها صلیبی آغاز شد اولین باری كه بیت المقدس به دست مسلمانان فتح شد عده ای از شوالیه های صلیبیون غالبا جنوایی برای باز پس گیری بیت المقدس به سمت آن شهر حركت كردند. با دلاوری آن ها بیت المقدس دوباره به دست صلیبیون بازگشت. ولی دین آن ها چندان نپایید و آن ها تحت جو ماسون ها از دین خود بازگشتند و شیطان پرست شدند. ولی تجاوز آنان به این حد هم كافی نبود و آن ها با بی شرمی قبر حضرت سلیمان را باز كردند ولی چه چیزی در آن پیدا كردند؟

عده ای میگویند: طلا عده ای دگر: هیچ چیز و هر كس چیزی گفت. ولی تنها اسلام و تنها قرآن بود كه درست گفت.

 

سوره بقره آیه 102:و پیروی كردند سخنانی را كه دیوان در قلمرو سلیمان میخواندند و هرگز سلیمان به خدا كافر نگشت لیكن دیوان همه كافر شدند و سحر به مردم آموختند و آنچه بر دو ملك هاروت و ماروت به بابل نازل گردید(پس نوح كه سحر در میان مردم زیاد بود این دو ملك مامور شدند به زمین آیند و مردم را از حقیقت سحر آگاه نمایند و از عمل به آن باز دارند و شیاطین سحر ها را به مردم می آموختند عمل كنند) یاد میدادند و به هیچ كس چیزی نمی آموختند مگر آن كه بدو میگفتند كه ما تو را آزمایش میكنیم مبادا بدان كافر شوی پس میآموختند به مردم چیزی كه بدان میان زن و شوهر جدایی می افكندند و به كسی زیان نمیرسانیدند مگر آن كه خدا میخواست و چیزی میآموختند كه به خلق زیان میرسانید و سود نمیبخشید و هر آینه میدانستند كه هركه این معامله كند در آخرت اصلا بهره نیابد و بهای بدی خود را فرو ختند  اگر بدانند.

یعنی این كه حضرت سلیمان با خود تمام لواز م جادو را دفن كرد ولی شوالیه های معبد آن را از قبر بیرون آوردند و جادو گری دوباره در جهان ترویج یافنت و این حقیقتی است انكارناپذیر.


مقاله دهم: روح آزاد

شنبه 27 فروردین 1390

نوع مطلب :روحت رو آزاد کن، 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به این سوال خوب فکر کنید.

به نظر شما کدام راه بهترین راه کنترل مردم جهان می­باشد؟

مسلما جنگ و خونریزی نمی­تواند باشد زیرا یک خاندان هرچه قدر قدرتمند توان ایستادگی در برابر مردم جهان را ندارند.

بهترین راه کنترل ذهن انسان­هاست. ذهن است که به ما بر اساس نیازهایمان می­گوید که باید چه کاری انجام دهیم. اگر بخواهیم تحت سلطه­ی آنان باشیم باید چه نیازهای داشته باشیم؟

قطعا نباید نیازی به دین در خودمان احساس کنیم. در این صورت نباید خدا را قبول داشته باشیم. زیرا اهداف آن­ها مانند خودشان پلید است. در این صورت دین باید از زندگی ما حذف شود و ما خدا را فراموش کنیم. قطعا اگر تمام مردم  جهان به خداوند کفر بورزند از شکوه و جلال او چیزی کم نمی­شود. و اگر تمام دنیا خدا را عبادت کنند، باز هم چیزی به شکوه خداوند اضافه نمی­شود. او حد نهایت شکوه. پس پیروی از دستورات خداوند در واقع به خودمان سود می­رساند. هدف آنان اسامی متفاوتی دارد. یکی از آن­ها سکولاریزه کردن جهان است. نام دیگر نظم نوین جهانی است. جامعه­ی سکولاریزه یعنی جامعه­ی آرمانی آنان. یعنی جامعه­ای که هیچ مانعی سر راهشان نیست. به نظر شما بهترین راه برای سکولاریزه کردن جهان در ابعاد وسیع جهانی چیست؟

رسانه­ها.

به زودی می­فهمید که دارند با روح و روان ما چه بازی خطرناکی می­کنند. این را شوخی نگرید فکر  نکنید تنها نوشته­ای است برای تحت تاثیر قرار دادن شما. خیلی از ما برده­ایم. جسم ما آزاد است اما روحمان؟!

انشاءالله ادامه دارد.


دجال قرن 21

شنبه 27 فروردین 1390

نوع مطلب :نشانه های ظهور، 

دجّال فقط یك نفر نیست دجال طرحی است از سال 900 میلادی كه فرماسونری(بنایی) پایه گذاری شد. طرحی كه مانند كنه ای در قویترین ها میرفت. 1000 سال در انگلیس 100 سال در آمریكا و ده سال در اسرائیل. یعنی 2010. تا زمانی كه دجال این امپراطوری را به ارث ببرد. این قدرت در خفا تقویت شد تا به او برسد.

او این قدرت را به عرصه ظهور میرساند.

او مردی صاحب قدرت است. او برای نشان دادن قدرتش حضرت خضر را میكشد و دوباره او را زنده میكند.

او جادوگر قابلی است. و كسی این را تكذیب نمیكند. ولی این قدرت به او داده نشده مگر برای آزمایش الهی.

علامت مشهور دیگر دجال خرس شیر نما است. بر طبق توصیفات انجیل (وحی 13) كه دجال خرسی با اندام شیر معرفی شده و اگر دقت كنید این علامت را همه جا میبینید.

آرم انواع سیگارآرم خانواده سلطنتی بریتانیاآرم باشگاه ها

و اگر دقت كنید آن را همه جا میبینید.


مقاله نهم: ایلومناتی

جمعه 26 فروردین 1390

نوع مطلب :اعتقاد، نماد، شعار، 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ایلومناتی:

 

در مقالات قبلی  داستانی درباره­ی کفر مصر باستان و داستان خدایانشان گفته شد. اما حالا می­خواهیم حقیقتی تلخ را بگوییم. در مصر باستان تنها یک خاندان قدرت مطلق را در دست داد. آن خاندان از مصر بر جهان حکومت می­کردند. در واقع شالوده­ی این خاندان در مصر بنا نهاده شد. می­توان گفت اهمیت دیگر مصر به خاطر عقاید کفر آلود است. کابالا.

اما آیا می­دایند چرا ناگهان فذاعنه ناپدید شدند؟ زیرا آنان به اروپا مهاجرت کردند. وقدرت خود را تماما به روم انتقال دادند و از این طریق بر جهان حکومت کردند.

آنان وقتی می­خواستند ازدواج کنند ازدواج را تنها در خاندان خود نگاه می­داشتند.به عبارت دیگر آنان با محارم ازدواج می­کردند. دلیل آن تنها این است که قدرت و ثروت تنها در یک خاندان باقی بماند تا همیشه بر دنیا حکومت کنند.

سپس این دودمان فرمانوایی خود را به بریتانیای کبیر منتقل کرد. هر حکومت تاریخ مصرفی داشت و هرجا که به نفع آنان بود در آن ساکن می­شدند. تا موقعی که قدرت در آن­جا می­ماند. آن­ها هم آن­جا بودند. دودمان سلطنتی انگلستان را همه با نام ونزر می­شناسند. اما این تنها یک نام پوششی است. نام اصلی آن­ها ایلومناتی است. چندین قرن فرمانروایی از بریتانیا به آن­ها فهماند که آنان بیش­ترین بهره را از این حکومت برده­اند. برای همین فرمانروایی خود را به واشنگتن دی.سی منتقل کردند. تاریخ مصرف بریتانیا تمام شده بود. یک خاندان، یک حکومت. برای تمام جهان.

آیا می­دانستید که بر اساس تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده­اند که بوش و cheney  در نه نسل پیش عمو زاده بودند. آیا می­دانستید که اوباما در هشت نسل قبل با cheney  رابطه عموزادگی دارد و در یازده نسل قبل با بوش. لینکن نیز در هفت نسل قبل با بوش رابطه­ی عموزادگی دارد. و بوش بیش­تر از یک برگه رای با جان کری ارتباط دارد. آنان در نه نسل قبل ارتباط عموزادگی داشتند.

جلوتر می­رویم. تا به تام هنگس، مدونا و سلن دیان برسیم. بر اساس سازمان نسب شناسی انگلستان به این نتایج رسیده­اند که بین سیاستمداران مهم و رئیس جمهورهای آمریکا رابطه­ی فامیلی وجود دارد. اوباما با شش رئیس جمهور رابطه­ی خویشاوندی دور دارد:

1-   George halberd walker bush

2-    George walker bush

3-   Lyndon Johnson

4-   Gerald ford

5-   James Madison

6-    Harry s.truman

شجره نامه­ی وی هم­چنین شامل رابرت لی و وینستون کرچیل نیز می­باشد.

خانم کلینتون نیز هم نویسنده­ی قوانین مدنی jack Kerouac  و همسر ولیعهد انگلیس رابطه­ی خویشاوندی دارد. مک کین نیز شش نسل قبل با لورا بوش ارتباط عمو زادگی دارد.(منبع: مستند arrival (

 

تمام این­ها یک دودمان هستند. از زمان فرعون تاکنون. می­دانید به چه کسی به هیتلر برای قدرت نمایی کمک کرد؟ پرسکات بوش.

می­دانید چه کسی مولف شیطان پرستی نوین است؟ آلیستر کراولی. می­دانید آلیستر برای باربرا بوش پدری کرد.

آیا می­دانید در یکی از سخنرانی­های بوش که باربرا در کنار وی بود و او را نگاه می­کرد بوش چه گفت؟ متن سخنرانی:

- آن بیرون ملت­ها برای ما جشن می­گیرند. در 17 ... 1976

در این هنگام رویش را به سمت باربرا که به او نگاه می­کردمی­چرخاند و می­گوید:

- جوری به من نگاه کرد که فقط یه مادر این جوری می­­تونه به بچه­اش نگاه کنه.  

 

قضاوت با خودتان.

انشاءالله ادامه دارد.

 


مقاله هشتم:مکمل مقالات قبلی، جان. اف. کندی

جمعه 26 فروردین 1390

نوع مطلب :مکمل مقالات قبلی، 

 

سخنرانی­ای که باعث ترور جان.اف.کندی شد:

 

- ما با جهانی مواجه هستیم با توطئه­ای ظالم و یکپارچه... که عمدتا بر اساس روش­های حریصانه­ای استوار است. . برای.توسعه ی  منطقه­ی نفوذ خودش. سیستمی است که منابع انسانی و مادی وسیعی­ را به زور به خدمت گرفته... برای ساختن ماشینی بسیار کارا و محکم به هم بافته... که عملیات نظامی، دیپلماتیک، جاسوسی، اقتصادی، علمی وسیاسی را با هم ترکیب کرده است. آماده سازی و تدارکاتش پنهانی است و  نه برای عموم. اشتیاهاتش دفن می­شوند، نه این که در روزنامه­ها چاپ شوند. فراریانش خاموش می­شوند نه این که مورد ستایش قرار گیرند.

 

جان. اف. کندی بعد از این سخنرانی در ماشین ترور شد.

انشاءالله ادامه دارد.   


سخن بزرگان 1

جمعه 26 فروردین 1390

نوع مطلب :مکمل مقالات قبلی، 

این سخنان سخنان بزرگانی است راجع به اسلام و پیامبر. خدا میداند چند نفر از آن ها مسلمان بوده اند ولی بخاطر جانشان سكوت كردند.

1-ناپلئون امپراطور فرانسه:كجاست آن روزی كه ما مجمع بزرگی ازسیاستمداران و دانشمندان حقوق دنیا تشكیل دهیم و قرآن كلام الهی و متین ترین قوانینی محمد را پیش رو گذاریم و سعادت حقیقی بشر را تنظیم نماییم.

2-مهاتما گاندی:محمد پیامبری بزرگ بود كه در عین توانایی ثروت اختیار نكرد.

3-تولستوی:محمد نبی از مصلحین دنیاست.

4-برنارد شاو:من همیشه به آئین محمد بواسطه خاصیت زنده بودن عجیبش نهایت احترام را داشتم.

ب)دین محمد از طرف كلیه مردم جهان پذیرفته خواهد شد.

5-برتراند راسل:تمدن را اسلام در اروپا رواج داد.

6-لامارتین:تاكنون هیچ فردی هدفی عالیتر از محمد نداشته.

7-‍ژان ژاك روسو:قرآن فصیح ترین كلمات است.

8-گوته:قرآن در تمام ازمنه بشریت بزرگترین نفوذ را دارد.

9-كشیش جان اون:محمد مردی صاحب مدارا بود.

1--پرفسور مولر: محمد در دعوت های خود ثابت قدم بود.


امواج اود

پنجشنبه 25 فروردین 1390

نوع مطلب :مکمل مقالات قبلی، 

1-آزمایش ریختن باخ و پرل:

استوانه ای پر از محلول دیسیانیین و الكل را اگر بنزدیك بدن شخصی عریان ببریم خروج امواج اود را مشاهده خواهیم كرد.

2-آزمایش دكتر گرافورد:

بوسیله پاس مغناطیسی(مانیه تیسم) وزن بدن سوژه را میتوان كم كرد و از بدن سوژه آن چه ساطع میگردد:سرد-نرم-لزج خواهد بود و با این ماده( اگنوپلاسم) میتوان اجسام سنگین را حركت داد و نیز میتوان این ماده را بمسافت دور فرستاد. كه این عمل در گذشته بنام طی االرض نامیده میشد.

 

همه چیز دلیل علمی دارد. طی الارض حقیقی است و اسلام دروغ نمیگوید.

انشاالله ادامه دارد.


هیپنوتیزم

چهارشنبه 24 فروردین 1390

نوع مطلب :روحت رو آزاد کن، 

1-هیپنوتیزم مسحور شدن بوسیله اشیاء براق با تلقین است.

2-در هیپنوتیزم فقط بایستی چشم عادت به نگاه كند.

3-مار هایی كه فاقد پلك هستند هیپنوتیزور هستند.

4-عمل هیپنوتیزم را فقط با نیروی فلزات سنگین كه در آتش قرار بگیرند میتوان از راه دور انجام داد.

معروفترین هیپنوتیزور ها

1-دكتر برنهایم

2-ژسمن

3-بوردویل

4-پیگمان

5-برد

6-لیه بانژان

7-جیمز برید

8-شارل فونتن


عدد نگاری 33: مقاله هفتم

چهارشنبه 24 فروردین 1390

نوع مطلب :اعتقاد، نماد، شعار، 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

علت مقدس بودن عدد 33برای ماسون­ها:

 

نخست باید بدانید که ماسون­ها در هر مرحله از پیشرفت خود و ارتقای درجه درباره­ی یک نماد عمیق­تر آموزش می­بینند. بالا ترین درجه­ی ماسونی درجه­ی 33 است که ماسونی که به این درجه برسد ارشد است و از نظر ماسون­ها به حد اعلاء رسیده است.

جالب است بدانید که جرج واشنگتن که اولین رئیس جمهور ایالات متحده هم بود یک ماسون ارشد بود و دارای رتبه­ی 33 نیز بوده است.

 

اتفاقات و شواهد سی و سه­ای:

 

- در کنار عکس جرج واشنگتن روی یک دلاری 33 حلقه وجود دارد.

- ارتش اسرائیل که پنجمین ارتش قدرتمند جهان هم بود به فضل خداوند در مقابل 2000 نیروی حزب­الله شکست خورد. این پیروزی برای مسلمانان در روز 32 ام جنگ به وقوع پیوست اما آنان یک روز دیگر نیز جنگ را ادامه دادند تا به عدد مقدس خود برسند.

- بمب اتمی که ایالات متحده به هیروشیما زد نزدیک مدار 33 درجه­ی زمین قرار داشت.

- جان. اف. کندی رئیس جمهور ضد ماسون آمریکایی در مدار 33 درجه به قتل رسید.

- هجوم آمریکا به صحرای طبس که در مدار 33 درجه­ی زمین واقع است.

همان طور که می بینید ماسون ها روی نمادهای خود تعصب زیادی دارند. شاید بشه گفت یکی از اتفاق های بزرگ جهان که شک و شبهه های فراوان در آن است حادثه ی 11 سپتامبر است. انشاءالله درباره ی آن مقاله ی مفسلی نوشته می شود.  

انشاءالله ادامه دارد.

 

 

 


دجّال

سه شنبه 23 فروردین 1390

نوع مطلب :نشانه های ظهور، 

مهم ترین نشانه ظهور قیام دجّال است كه از اصفهان یهودیه(تل آویو) قیام میكند و خود را با عنوان خدا معرفی میكند. ولی هر چقدر هم از دجّال اطلاعات داشته باشید چیز هایی كه از این جا یاد میگیرید در هیچ كجا ندیده اید. مهم ترین نماد دجال همان است كه در پشت دلار میبینید.

چشم. ولی اگر دقت كنید دجال چشم چپ دارد. یعنی همانطور كه دوست خوبم anti dajjal گفت داستان زندگی او همانند خدای مصری است و او هم چشم راستش را از دست داده بود. نام دجال دجال نیست بلكه نام او عبد الله است :بنده خدا. ولی با ادعای خدایی بر میخیزد. اگر او اسرائیلی باشد پس چرا نامش عربی است. خب میتواند به زبان ابری باشد. از آن رو كه اسرائیلی هستند خانواده او یهودی و مادرش كاهنه است. دجال خری دارد كه از دهانش هر آوای حرامی درمیاید و از مدفوع او یاوران دجال خورند.

دجال حضرت عیسی را انكار میكند و در زبان انگلیسی دجال را با عنوانanti christ یعنی ضد مسیح میشناسند. و به همین دلیل مسیحیان زمانی كه حضرت عیسی را پشت حضرت مهدی میبینند او را باور نمیكنند.

 

ولی دجال در شام(تل افیق) باب لد به دست حضرت عیسی كشته میشود.

برای مطالب بیشتر راجع به دجال منتظر بمانید.

انشا الله ادامه دارد.

noooreaeaeagaaa


مکمل مقاله های قبلی: داستان ازیریس

دوشنبه 22 فروردین 1390

نوع مطلب :مکمل مقالات قبلی، 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

داستان ازیریس:

 

این داستان از کتاب زندگی تحت سلطه­­ی فراعنه است:

ازیریس بر تخت پادشاهی نشست و عادلانه و خردمندانه بر جهان فرمانروایی می­کرد. خواهرش ایزیس که به زنی گرفته بودش، به او یاری می­داد.( در مقاله­های بعدی فلسفه­ی ازدواج با محارم گفته می­شود.) ست که به قدرت برادرش حسادت می­­ورزید، تصمیم گرفت او را نابود کند و بالاخره موفق شد، سپس بدن ازیریس را قطعه قطعه و در قسمت­های مختلف مصر دفن کرد. سر او در القصر دفن شده بود. ایزیس وفادار قطعات پیکر همسرش را یافت و با کمک خدای شغال آنوبیس، که بعدها خداوند حنوط شد، آن را دوباره ساخت. چون نمی­توانست به زندگی روی زمین بازگردد، ازیریس به جهان زیرین رفت و خداوند مردگان شد و بعدها قاضی ارواح گردید. ایزیس پسری به دنیا آورد حوروس نام، که بعدها از عمویش ست انتقام گرفت، غاصب تخت را در نبرد شکست داد و تخت پادشاهی را بازپس­گرفت.

انشاءالله ادامه دارد.

 

 


تعداد کل صفحات: (3) 1   2   3   

فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  مطالب سایت را چه طور ارزیابی می کنید؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

ابزار وبلاگنویسان
افراد آنلاین:
تعداد بازدیدها:
set as your home page