تبلیغات
پایانی برای زمان - ارتباط میان هالیوود و فراماسونری: مقاله ششم
پایانی برای زمان

آن گاه كه زمین از حركت باز می ایستد.

ارتباط میان هالیوود و فراماسونری: مقاله ششم

شنبه 20 فروردین 1390

نوع مطلب :اهداف کابالیستی، 

بسم الله الرحمن الرحیم

چه چیز باعث میشود تا شما گناه نکنید؟!

قطعا اعتقادتان به خدا. خوب اگر خدا نباشد آیاشما باز هم انگیزه­ای برای خوب بودن دارید؟ اگر خدا نباشد یعنی بهشت و جهنمی هم در کار نیست.در این صورت چرا ما کار خوب کنیم وقتی سرنوشت آدم خوب و آدم بد یکیه؟

باتوجه به توضیحات بالا می­توان به این توطئه علیه روح انسان پی برد.

آیا تا به حال به این فکر کردید که چرا بیش­تر فیلم­هایی که هالیوود نمایش می­دهد، شامل صحنات غیر اخلاقی است. صحناتی که در این روزگار کسی آن ها را ببیند امروزی و اگر کسی آن ها را نبیند امل محسوب می شود. در حالی که ممکن است داستان فیلم اصلا ربطی به این موضوع نداشته باشه. آیا میدانید بیش تر سرمایه گذاران هالیوود صهیونیست هستند. اشتباه نکنید ما با یهودیت مشکل نداریم. ما حتی از یهودی های واقعی حمایت هم می کنیم. یهودی هایی که با صهیونیست مخالفند. صهیونیست فرقه ای است در جهت و باطل که نقاب دین را بر صورتش زده. از شما خواهش دارم برای درک بهتر این مطالب حتما سریال ARRIVALE را که به زودی روی بلاگ قرار می گبرد را دانلو کنید. این صحنات به زور در فیلم گنجانده می­شود. هدفشان تنها به فساد کشیدن شماست. شاید عده­ای در حالی که این متن را بخوانید بگویید این عقاید چند سال پیش است و الان قرن 21 است و برای اینه که جهان سومی هستیم و شما املید و... یا ممکن است بگویید انسان که فقط یه بار زنده است و... اگر یکی از این عقاید را داشته باشید همان طور که در قبل توضیح داده شده شما قربانی نظم نوین جهانی هستید. چیزی که قرن­ها موجب جلوگیری از پیشرفت جهانی فراماسونری شده اعتقاد انسان به خدا است. بهترین راه جهانی شدن فراماسونری نابود کردن اعتقاد انسان به خدا است. بهش فکر کنید. با هم جور در می­آیند. آیا می­شود کسی هم انسان فاسد باشد و هم به خدا اعتقاد داشته باشد؟ اگر هم بگوید که دارم قطعا اعتقادی سست و سطحی است. اعتقادی نه استوار زیرا خداوند دستور داده است که این کار را نکنیم. اگر هم اول ایمان داشته باشد به تدریج هر روز ایمانش کم­تر می­شود. زیرا هر روز دارد قدرت نفس اماره خود را بیش­تر می­کند و در اثر بزرگ شدن نفس هر روز از خدا بیش­تر فاصله می­گیرد. دعا کنید همگی هدایت شویم.

مگر می­شود هم با امویان باشیم و هم با اهل بیت(ع). مگر می­شود هم با سامری بود و هم با موسی(ع) و مگر می­شود هم با یهودا باشیم و هم با عیسی(ع).

به این جملات خوب فکر کنید. فرقی ندارد مسلمان باشید و یا یهودی باشید و یا مسیحی. حق و باطل دو چیز ثابت است. اما فرقی ندارد آنان چه می­کنند. او خواهد آمد، می­رسد و فتح می­کند. این شعار ماست.

انشا الله ادامه دارد.
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  مطالب سایت را چه طور ارزیابی می کنید؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

ابزار وبلاگنویسان
افراد آنلاین:
تعداد بازدیدها:
set as your home page